Saç Tasarim Yarışması Belli Oldu

Dünyanın en prestijli saç tasarımı yarışmalarından International Trend Vision Award’un 3 Eylül’de düzenlenen Türkiye finalini Erdem Kıramer Kuaför Salonu’ndan Yunus Beyazkılınç kazandı.

2007 trendlerinden Pop Cuture temasının saç uygulamasıyla birinciliği alan Yunus Beyazkılınç; 28 Ekim tarihinde Barcelona’da yapılacak International Trend Vision Award Dünya Finali’nde Türkiye’yi temsil edecek.

İstanbul Arena’da gerçekleştirilen ve sunuculuğunu Şebnem Dönmez’in yaptığı gecede 12 kuaför yarıştı. Bengü’nün konseri ile renklenen gece, coşkulu bir kutlama partisi ile noktalandı.

Sunuculuğunu Şebnem Dönmez’in yaptığı gecede International Trend Vision Award 2006’nın Dünya Birincisi


Aurelio Ramos de Oliveira, 2007 trendlerini anlatan özel bir şov sergiledi. Geçen seneki yarışma birinciliğinin ödülü olarak 2008 trendlerini belirleyen uluslararası ekipte yer alan Oliveira’nın altı dansçı ve iki modelle gerçekleştirdiği gösteri Türk kuaförleri tarafından yoğun ilgiyle izlendi.

International Trend Vision Award 2007 Türkiye Finali‘nde 12 finalist yarıştı, yarışma 300 kuaför tarafından izlendi. Bu yılın jüri koltuğunda, her biri kendi dalında büyük ve uluslararası başarılara imza atmış 4 saç tasarımcısı yer aldı. Intercoiffure Mondial Dünya Başkanı Klaus Peter Ochs, 2006 Trend Vision İspanya jüri üyesi Alexis Ferrer, Dessange International grubuna bağlı Camile Albane salonlarının Artistik Direktörü Georges Manuel ve International Trend Vision 2006 dünya birincisi
Aurelio Ramos de Oliveira yarışmacıların performanslarını değerlendirdi.

Görkemli bir gece ile tamamlanan ve bu yıl 3.’sü düzenlenen International Trend Vision Award Türkiye Finali’nde High Hair özel ödülünü, Trend Saç Tasarım Salonu’ndan Hacı Ahmet Yüksel, Koleston Perfect özel ödülünü de yine Trend Saç Tasarım Salonu’ndan Fırat Kerkez aldı. Yarışmada Red&White Kuaför Salonu’ndan Tugay Ayyıldız 2.liği alırken, Mehmet Tatlı Kuaför Salonu’ndan Selçuk Ergin 3. oldu.

Bu yıl uluslararası final 28 Ekim tarihinde, Barcelona’da düzenlenecek büyük finalde Yunus Beyazkılınç, dünyanın diğer ülkelerinden gelen yetenekli saç tasarımcıları ile yarışacak.
www.modaturkiye.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !